رنواتوماتیک

تعمیرگاه تخصصی رنو سیمبل در تهران فوری با گارانتی

رنو اتوماتیک ، تعمیرگاه تخصصی رنو سیمبل در تهران ،با بیش از 15 سال سابقه ، در کمترین زمان قادر به عیب یابی و سرویس خودروی رنوی شما است.

رنو سیمبل ، یک خودروی سدان ساب کامپکت دیفرانسیل جلو است که توسط خودروساز فرانسوی رنو اولین بار در سال ۱۹۹۹ تولید شد و این خودروسازی در طی این سالها سه نسل از این خودروها را روانه بازار کرد.
رنو سیمبل بر روی پلتفرم هاچ بک رنو کولیوس ساخته شده است و نمایانگر کلاس اقتصادی است و به عنوان یکی از خودروهای پرطرفدار این شرکت شناخته می شود.
سرویس و تعمیر رنو سیمبل در تهران باید توسط تعمیرگاه های مجازی که خدمات تعمیر رنو سیمبل را ارائه می دهند ، انجام گیرد . زیرا این مراکز به طور خاص دارای نیروهای تعمیر کاری هستند که از علم و دانش زیادی در خصوص قطعات و اجزای این خودروها برخوردار بوده و با تمام ایرادات شایع این خودروها آشنایی کامل دارند ، بنابراین می‌توانند به سادگی مشکلات ایجاد شده در این اتومبیل ها را تشخیص داده و برطرف کنند . در صورت سرویس توسط این تعمیرکاران نیز به دلیل بررسی های تخصصی که انجام می ‌دهند قادر به تشخیص زودهنگام مشکلات و خرابی های این خودروها بوده و با انجام کارهای لازم از ایجاد این مشکلات پیشگیری می کنند.

رنو اتوماتیک: تعمیرگاه تخصصی رنو سیمبل در تهران

تعمیرگاه رنو سیمبل در تهران دارای کادری حرفه ای بوده و متشکل از تعمیر و سرویسکاران ماهری است که در زمینه تعمیر این خودروها تخصص داشته و با ایرادات رایج در این دستگاه ها آشنایی کامل دارند بنابراین ، می توانند تنها با یک بررسی ساده خودرو را عیب یابی و برطرف کنند.

🚩 آدرس : تهران ، مهرآباد جنوبی. اتوبان آیت‌الله سعیدی.۴۵ متری زرند پلاک ۱۵۷

📌 موقعیت تعمیرگاه در مسیریاب (کلیک کنید)

سرویس دوره ای رنو سیمبل Renault Symbol تعمیر گیربکس رنو سیمبل
تعمیر جلوبندی رنو سیمبل سرویس شمع و روغن موتور و روغن گیربکس رنو سیمبل
دیاگ اصلی رنو سیمبل تعویض تسمه تایم رنو سیمبل
 تنظیم و تعمیر موتور رنو سیمبل تعویض لنت جلو و عقب رنو سیمبل

call.

مشخصات فنی رنو سیمبل

خودروهای رنو سیمبل موجود در ایران مربوط به مدل هایی هستند که در سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ تولید شده اند. موتور این دستگاه ها ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه بوده و از حجم ۱۵۹۸ سی سی برخوردارند. این خودروها برای انتقال نیرو به دیفرانسیل جلو متکی بوده و حداکثر قدرتی که در ۵۷۵۰ دور در دقیقه می توانند ایجاد کنند معادل ۱۰۵ اسب بخار در نظر گرفته می شود.
حداکثر گشتاور این دستگاه ها در ۳۷۵۰ دور در دقیقه ۱۴۵ نیوتن بر متر بوده و شتاب ۰ تا ۱۰۰ این دستگاه ها در طی ۱/۱۰ ثانیه به دست می آید.
حداکثر سرعتی که با خودروهای رنو سیمبل می توان رانندگی نمود ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت بوده و از نظر مصرف سوخت با دارا بودن حجم باک ۵۰ لیتر در صورت رانندگی در جاده های داخل و خارج از شهری به صورت ترکیبی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۸/۵ لیتر بنزین می سوزانند.

ویژگی های ظاهری و امکانات موجود در رنو سیمبل

از نظر ویژگی های ظاهری، نوع بدنه این خودرو ها سدان کوچک در نظر گرفته و نوع شاسی آنها یکپارچه است.
خودروهای رنو سیمبل دارای طول تقریبی ۴۳۴۸ میلی متر ، عرض ۱۹۹۴ میلی متر و ارتفاع ۱۵۱۷ میلی متر هستند و وزن آنها به صورت تقریبی ۱۰۸۱ کیلوگرم در نظر گرفته می شود.
از نظر آپشن و امکانات داخلی این خودروها مجهز به سیستم ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه ای و ABS بوده و دارای ایربگ برای راننده سرنشین جلو خودرو می باشند. از دیگر آپشن های این خودرو می ‌توان به آینه های برقی بغل، فرمان هیدرولیک، ریموت کنترل، کروز کنترل ، صفحه نمایش دمای بیرون، چراغ مه شکن در جلو، سنسور عقب، تهویه مطبوع خودکار، گرمکن شیشه عقب، گل پخش کن و غیره اشاره نمود.

معنی چراغ های هشدار رنو سیمبل چیست و چه کاری باید انجام داد؟

به طور کلی چراغ های داشبورد رنو از سیستم رنگ چراغ راهنمایی پیروی می کنند:
– چراغ سبز به معنی عمل کردن سیستم بدون مشکل در حال حاضر است.
– چراغ نارنجی دهنده این است که چیزی به درستی کار نمی کند ، بنابراین باید بیشتر مراقب بوده و در اسرع وقت آن را بررسی کنید.
– چراغ قرمز یک مشکل جدی و بالقوه خطرناک را نشان می‌دهد که به محض مشاهده این چراغ باید رانندگی را متوقف کنید و خودرو خود را برای عیب یابی به تعمیرگاه ببرید. برخی از رایج ترین چراغ های هشدار دهنده در این خودروها شامل موارد زیر می باشند:

چراغ هشدار توقف که با نماد STOP نمایش داده می شود.

مخوف ترین نور در داشبورد اغلب نور قرمز بوده که با زنگ هشدار صوتی همراه است . شما باید به مجض مشاهده این چراغ ، رانندگی را متوقف نموده و موتور خودرو را خاموش کنید و از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید و قبل از راه اندازی مجدد موتور قبل از بازدید اتومبیل خود را درون یک پارکینگ گذاشته سپس به دنبال یک تعمیرکار بروید.
فراموش نکنید هنگامی که چراغ احتراق روشن می شود پیامی متمایز با سایر چراغ های هشدار ظاهر می شود که این چراغ با روشن شدن موتور خاموش می‌شود.

تعمیرگاه تخصصی رنو سیمبل در تهران
تعمیرگاه تخصصی رنو سیمبل در تهران

چراغ هشدار خطا که با نماد و شکل آچار مشخص می شود.

روشن شدن چراغ آچار شکل ممکن است یک یادآوری خدمات مانند سرویس کردن دستگاه به نظر برسد. اما در واقع نشان دهنده یک مشکل بسیار جدی تر است، این چراغ ممکن است با یک چراغ هشدار دوم برای کمک به تشخیص دقیق عیب و مشکل ظاهر شود.
در صورت روشن شدن چراغ هشدار خطا باید در اسرع وقت به یک مکانیک مراجعه کنید و قبل از رسیدن به مکانیکی باید با احتیاط رانندگی کنید و به هر گونه صدا و بوی غیر عادی که ممکن است به تعمیرکار در تشخیص مشکل کمک کند ، توجه ویژه ای داشته باشید.

روشن شدن چراغ هشدار پیش گرمایش

چراغ هشدار پیش گرمایش که به عنوان چراغ لامپ گرم کننده نیز شناخته می شود ، شمع های برق موتور را در خودروهای دیزلی پیش گرم می کنند.
چراغ هشدار پیش گرمایش هنگام روشن کردن و استارت زدن دخودرو روشن می شود تا نشان دهد شمع های برق در حال استفاده هستند یا هنگامی که شیشه های جلوی خودرو را در یک روز سرد با بخاری گرم می کنید روشن می‌شوند و هنگامی که این چراغ ها خاموش شد خودرو آماده رانندگی است.
اگر این چراغ ها هنگام رانندگی نیز خاموش نشود ممکن است زمان تعویض شمع های خودرو فرارسیده باشد.

چراغ هشدار دهنده خطای الکترونیکی

این چراغ ممکن است به دلایل مختلفی روشن شود . سیستم های پیچیده ای در رنوهای مدرن سیمبل استفاده می شود و هر چیزی از کامپیوتر و سیستم تزریق سوخت گرفته تا گیربکس اتوماتیک ممکن است در صورت روشن شدن این چراغ به درستی کار نکنند. در این صورت ممکن است متوجه تغییر فوری در عملکرد خودرو خود نشوید اما در صورت روشن شدن چراغ هشدار خطای الکترونیکی باید برای تشخیص مشکل و تعمیر رنو سیمبل در تهران به نمایندگی های مجاز این خودرو مراجعه کنید. زیرا با توجه به عیب ایجاد شده در دستگاه ممکن است مشکل در سیستم تزریق سوخت باشد و باعث ایجاد قدرت کمتر در دستگاه شما شود و بر بازده سوخت خودرو تاثیر منفی بگذارد همچنین ممکن است مشکلات جدی تری که تعمیرات آنها دشوارتر است ، ایجاد شده باشند.

خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو

تعمیر موتور – تعمیر گیربکس – تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق – تنظیم موتور و سرویس های دوره ای – تعویض تسمه تایم – تعویض روغن موتور و روغن گیربکس اتوماتیک – تعمیر اکسل و عقب بندی – تعمیر برق خودرو – چراغ چک و چراغ ایربگ و ABS – تعمیر هیدرولیک فرمان – کامپیوتر خودرو – تعمیر هیدرولیک فرمان – تعمیر کولر و بخاری – رفع نشتی آب و روغن – تامین قطعات اصلی رنو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *