رنواتوماتیک

تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس در تهران فوری با گارانتی

تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس در تهران ، بهتر از تعمیرگاه های عمومی سطح شهر ، می تواند عیب یابی و سرویس خود روی شما را انجام دهد.

رنو کولیوس ، یک ماشین شاسی بلند بزرگ، اسپرت و قدرتمند است که با ظاهری زیبا و یک موضع قدرتمند تولید شده است. ظاهر این خودروها با خطوط بیرونی که همانند عضلات به نظر می رسند و دارا بودن فضای داخلی ظریف و راحت که فضای ۲۸۹ میلی متری برای زانوهای سرنشینان عقب فراهم می کند توانسته است در رقابت با سایر رقبای هم ردیف خود پیروز شود.
برای تعمیر رنو کولیوس در تهران استفاده از خدمات تعمیرگاه های مجاز رنو کولیوس ایده آل است، زیرا این مراکز متشکل از تعمیر و سرویس کاران ماهر و متخصصی است که علاوه بر تجربه و مهارت به دلیل شرکت در دوره های آموزشی مختلف با تمام مشکلاتی که ممکن است در این خودروها ایجاد شوند آشنایی داشته و به سادگی می توانند این مشکلات را به صورت تخصصی برطرف کنند.

رنو اتوماتیک: تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس در تهران

تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس در تهران یک مرکزی مجاز برای سرویس و تعمیر این دستگاه ها است که به دلیل همکاری با تکنسین های ماهر و متخصص که در زمینه برطرف کردن مشکلات و سرویس کردن خودروهای رنو کولیوس به صورت اختصاصی عمل می کنند ، می ‌تواند هرگونه خرابی و آسیب در این گونه دستگاه ها را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کند.
با توجه به اینکه تعمیر این دستگاه ها یک کار کاملاً تخصصی بوده که علاوه بر تجربه ، مهارت و تخصص نیاز به ابزار آلات و تجهیزات پیشرفته و مخصوصی دارد اکیداً توصیه می شود هنگام خرابی این دستگاه ها به جای کمک گرفتن از افراد کم تجربه که باعث به وجود آمدن خسارت و هزینه های بیشتری می‌شود برای تعمیر رنو کولیوس در تهران خودروی خود را به رنواتوماتیک بسپارید.

🚩 آدرس : تهران ، مهرآباد جنوبی. اتوبان آیت‌الله سعیدی.۴۵ متری زرند پلاک ۱۵۷

📌 موقعیت تعمیرگاه در مسیریاب (کلیک کنید)

سرویس دوره ای رنو کولیوس تعمیر گیربکس رنو کولیوس
تعمیر جلوبندی رنو کولیوس سرویس شمع و روغن موتور
تعمیر موتور رنو کولیوس سرویس روغن گیربکس
 رفع نشتی روغن و نشتی آب کولیوس دیاگ اصلی رنو کولیوس

call.

خدمات تعمیرگاه رنو کولیوس در تهران برای تعمیر این دستگاه ها شامل چه مواردی است؟

برخی از رایج ترین خدماتی که توسط تعمیرگاه رنو کولیوس در تهران ارائه می شود ، شامل موارد زیر می باشند:
– عیب یابی و رفع مشکلات مرتبط با روشن شدن چراغ های هشدار دستگاه
– تعمیر و سرویس کامل جلوبندی خودرو
– استفاده از دستگاه های مخصوص برای شستشوی سوزن انژکتور
– عوض کردن بلبرینگ چرخ ها در صورت فرسودگی و خرابی
– تعمیر کامل مشکلات مرتبط با موتور دستگاه
– تعمیر کامل مشکلات مرتبط با گیربکس
– دیاگ
– تعویض شمع ها
– تعویض روغن گیربکس و موتور

مشخصات فنی رنو کولیوس

مدل های موجود از خودروی رنو کولیوس در بازار ایران مدل هایی هستند که از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ تولید شده اند.
موتور موجود در این خودروها ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه بوده و از حجم تقریبی ۵/۲ لیتر یا به طور دقیق تر ۲۴۸۸ سی سی برخوردار است.
این خودروها برای انتقال نیرو از دو دیفرانسیل برخوردار بوده و گیربکس یا جعبه دنده موجود در این دستگاه ها از نوعTRONIC -CVT X است.
میزان قدرت این خودروها ۱۷۱ اسب بخار در نظر گرفته شده و گشتاور آنها ۲۳۳ نیوتن . متر است.
حداکثر سرعتی که می توان با این خودروها رانندگی کرد 200 کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا صد کیلومتر این دستگاه ها طی ۸/۹ ثانیه به دست می آید.
حجم باک بنزین رنو کولیوس ۶۰ لیتر بوده و میزان مصرف سوخت این خودروها در داخل شهر ۷/۱۰ لیتر در هر صد کیلومتر، خارج از شهر ۹/۶ لیتر در هر صد کیلومتر و جاده های ترکیبی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۳/۸ در نظر گرفته می شود.
این خودروهای شاسی بلند از استاندارد امنیتی برخوردار بوده و میزان تولید دی اکسید کربن آنها در هر یک کیلومتر ۱۹۲ گرم است.

ویژگی های ظاهری و آپشن های خودرو رنو کولیوس شامل چیست؟

این خودروهای سنگین از نظر اندازه دارای طولی معادل ۴۶۷۳ میلی متر، عرض ۲۰۶۳ میلی متر و ارتفاع ۱۶۷۸ میلی متر هستند و فاصله محوری در این خودروها ۲۷۰۵ میلی متر می باشد.
از نظر تجهیزات و آپشن این خودروها دارای شش کیسه هوا یا ایربگ بوده و مجهز به سیستمی هستند که به حرکت خودرو در سربالایی کمک می کند.
از دیگر آپشن های این خودرو ها می توان به کروز کنترل EBA و سیستم ایمنی ترمز ABS، سیستم کنترل پایداری ، مانیتور ۷/۸ اینچی لمسی که دارای ۱۳ بلندگو بوده، روکش های چرمی صندلی، آینه داخلی الکتروکرومیک، ساندروف برقی پانوراما، تهویه مطبوع اتوماتیک، ترمز پارک الکترونیکی، سنسور نور، سنسور پارک ۳۶۰ درجه به همراه دوربین هایی که دید عقب را فراهم می کنند، سیستم های امنیتی حفاظتی مانند کمربند ایمنی جلو که فشار وارد شده به بدن را محدود می کند، استارت زدن موتور از راه دور، فعال شدن خودکار فلاشر ها ، قطع شدن مدار سوخت رسانی در صورت تصادف و غیره اشاره نمود.

تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس
تعمیرگاه تخصصی رنو کولیوس

علت تقه زدن گیربکس اتوماتیک در خودرو رنو کولیوس چیست؟

در صورتی که پلوس ها هرز شوند و یا روغن داخل گیربکس فاسد شده یا سطح آن کاهش پیدا کرده باشد دنده به صورت اتوماتیک در حالت خلاص قرار گرفته و صدای تقه از گیربکس به گوش می رسد . در این صورت باید حتماً برای تعمیر این مشکل از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

ایجاد لرزش در ناحیه گیربکس رنو کولیوس ناشی از چیست؟

در صورتی که مشکلی در گیربکس این دستگاه ها ایجاد شود ، علیرغم نرم و راحت بودن جعبه دنده این خودروها در برخی موارد هنگام عوض کردن دنده خودرو دچار لرزش و تکان خوردن می شود که در این صورت باید از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا از ایجاد آسیب های بیشتر جلوگیری کنید.

کدام نشانه ها در رنو کولیوس خبر از خرابی موتور دستگاه می دهد؟

در صورتی که در خودروی خود با علائم و نشانه های زیر روبرو شدید ضروری است با مراجعه به تعمیرگاه های مجاز رنو کولیوس از تعمیر کاران ماهر و متخصص این مراکز برای طرف شدن مشکل دستگاه خود کمک بگیرید.
– لرزش داشتن بدنه خودرو
– پر سر و صدا بودن خودرو در حین رانندگی
– عدم توان خودرو برای حرکت در سربالایی ها
– پیچیدن بوی بدی مانند بوی سوختگی در کابین خودرو
– خروج دود زیاد یا رنگی از اگزوز دستگاه
– روشن شدن چراغ های هشدار دهنده رنو کولیوس
– عدم گاز خوردن اتومبیل

خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو

تعمیر موتور – تعمیر گیربکس – تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق – تنظیم موتور و سرویس های دوره ای – تعویض تسمه تایم – تعویض روغن موتور و روغن گیربکس اتوماتیک – تعمیر اکسل و عقب بندی – تعمیر برق خودرو – چراغ چک و چراغ ایربگ و ABS – تعمیر هیدرولیک فرمان – کامپیوتر خودرو – تعمیر هیدرولیک فرمان – تعمیر کولر و بخاری – رفع نشتی آب و روغن – تامین قطعات اصلی رنو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *