رنواتوماتیک

تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران فوری با گارانتی

رنو اتوماتیک به عنوان تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران ، خودروی شما را در کمترین زمان ، بررسی و نسبت به رفع مشکل اقدام می کند.

امروزه داشتن خودرو خصوصا در بین نسل جوان بسیار فراگیر بوده و در بسیاری از خانواده ها خرید یک خودروی ایمن و قابل اعتماد برای فرزندان به یک دغدغه تبدیل شده است. خودرو ساندرو یکی از ماشین های پرطرفداری است که از کیفیت و دوام خوبی برخوردار بوده و به همین دلیل طرفداران زیادی نیز دارد. این خودرو مونتاژ شده خودروی ال ۹۰ به صورت هاچبک بود و به دلیل ارتفاع بیشتری که نسبت به سایر هاچبک ها دارد نوعی خودروی شاسی بلند محسوب می شود که شبیه اتومبیل های آفرودی بوده اما از این ویژگی برخوردار نیست، بلکه فقط از نظر ظاهر شبیه اتومبیل های آفرود است.
تمام اتومبیل ها برای اینکه در جاده و در حین رانندگی خراب نشده و صاحبان خود را در جاده یا اتوبان ها اسیر نکنند به سرویس دوره ای و منظم نیاز داشته و تعمیرات به موقع این دستگاه ها یکی از نکات ضروری است که صاحبان خودرو نباید فراموش کنند.

رنو اتوماتیک تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران (استپ وی)

تعمیرگاه رنو ساندرو در تهران ، متشکل از تعمیر و سرویس کاران کاربلد و حرفه ای است که سرویس اتومبیل ساندرو شما را به خوبی انجام داده و از پس تعمیر تمام مشکلات ایجاد شده در این ماشین ها بخوبی بر می آیند.

🚩 آدرس : تهران ، مهرآباد جنوبی. اتوبان آیت‌الله سعیدی.۴۵ متری زرند پلاک ۱۵۷

📌 موقعیت تعمیرگاه در مسیریاب (کلیک کنید)

سرویس دوره ای ساندرو استپ وی
تعمیر گیربکس اتومات ساندرو
تعویض روغن اتومات ساندرو تعویض تسمه تایم ساندرو
تنظیم مصرف بنزین و رفع دود سیاه و آبی تنظیم موتور ساندرو
تعمیر تقه زدن گیربکس اتومات ساندرو تعمیر موتور ساندرو
تعویض روغن اتومات ساندرو دیاگ اصلی ساندرو
گاز نخوردن ساندرو

call.

بررسی مشخصات فنی اتومبیل‌های ساندرو

خودروهای ساندرو از موتور هایی برخوردار هستند که حجم آنها 1.6 لیتر بوده و از نظرفنی شباهت بسیاری به خودروهای تندر ال نود دارد.
گیربکس های این خودروها در دو مدل ۵ سرعته دستی و چهار سرعته اتوماتیک بوده و با جایگزین شدن جعبه دنده JHQ جای گیربکس های دستی JH3 اشکالات مدل های قبلی برطرف شده اند.
اما آپشن های این خودروها بسیار کمتر بوده در صورتی که افراد بخواهند از برخی آپشن‌ها مانند دزدگیر تصویری ، کروز کنترل و غیره در خودروی خود برخوردار شوند باید مبلغ اضافه تری را هنگام خرید بپردازند.
قدرت خودروهای ساندرو ۱۰۵ اسب بخار برآورد شده که در ۵۷۵۰ دور در دقیقه ارائه می شود و حداکثر گشتاور این خودروها در حدود ۱۴۰ نیوتن متر در ۳۷۵۰ دور در دقیقه براورد می شود .
میزان شتاب صفر تا صد این اتومبیل ها در ۵/۱۱ ثانیه ارائه می گردد.
محور محرک این خودروها دیفرانسیل جلو بوده و نهایت سرعت درنوع معمولی این خودروها ۱۷۵ کیلومتر در ساعت و در نوع اتوماتیک ۱۷۰ کیلومتر در ساعت است.
فرمان خودروهای ساندرو از نوع هیدرولیک بوده و میزان مصرف سوخت در خودروهای دستی یا معمولی ساندرو 6.7 لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و در خودروهای اتوماتیک 7.3 در ۱۰۰ کیلومتر است.
میزان استاندارد آلایندگی خودروهای ساندرو یورو ۴ می باشد.
میزان مصرف سوخت در صورت رانندگی در داخل شهر ۹/۴ لیتر در هر صد کیلومتر و در خارج از شهر ۵/۵ لیتر در هر صد کیلومتر در نظر گرفته شده و حجم باک آن ۵۰ لیتر است

چه خدماتی توسط رنواتوماتیک ، تعمیرگاه تخصصی ساندرو در تهران ارائه می شود؟

در این مرکز تمام خرابی ها و مشکلات ایجاد شده در این خودروها توسط نیروهای متخصص و حرفه ای این مرکز عیب یابی و برطرف می شوند . از جمله خدمات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– تعویض کردن مواردی همچون واشر سرسیلندر، فیلتر روغن ، فیلتر هوا و روغن موتور
– دیاگ
– تعمیر کردن جلوبندی خودرو و تعویض قطعات آن
– کاهش مصرف سوخت خودرو توسط تنظیم نمودن موتور
– تعمیر مشکلات مربوط به گیربکس های دستی و اتوماتیک
– عوض کردن لنت های جلو و عقب خودرو
– تعمیر مشکلات مربوط به موتور دستگاه
– تعویض تسمه تایم خودرو
– تعمیر سرسیلندر خودرو
– تعویض دیسک و صفحه
– تعمیر و تعویض رادیاتور بخاری
– تعویض شمع های خودرو
– تعمیر مشکلات مربوط به پمپ هیدرولیک خودرو
– عیب یابی و رفع مشکلات مربوط به گاز خوردن زیاد دستگاه یا روشن نشدن آن
– برطرف کردن مشکلات مربوط به روشن شدن چراغ چک دستگاه
– شستشو دادن سوزن انژکتور توسط دستگاه
– تعویض پلوس
و…

تعمیرگاه تخصصی ساندرو
تعمیرگاه تخصصی ساندرو

چه موقع باید برای سرویس کردن خودرو ساندرو به رنو اتوماتیک مراجعه نمود؟

اگر خودرو ساندرو شما از نوع گیربکس دستی است طبق توصیه کمپانی سازنده ضروریست هر 48000 تا 96000 هزار کیلومتر روغن گیربکس خودرو تعویض شود و در صورتی که خودرو ساندرو شما دارای گیربکس اتوماتیک است هر ۹۶ هزار تا ۱۶۰ هزار کیلومتر باید این روغن گردد، زیرا این روغن یک روان کننده به شمار رفته و یک نوع مایع خاص است که حرکت چرخ دنده ها، شفت ها و یاتاقان ها را روان نموده و علاوه بر اینکه از این قطعات در برابر صدمه حاصل از گرما و آلاینده ها محافظت می کند . روغن گیربکس همچنین به عنوان یک مایع خنک کننده و چسبناک در نظر گرفته می شود که برای انتقال نیروی لازم از موتور به گیربکس ایده آل است.
علاوه بر تعویض روغن گیربکس تعمیرگاه ساندرو در تهران، تعویض روغن موتور این خودروها و سرویس های مربوط به تسمه تایم، صافی روغن ، شمع های خودرو و غیره را در این دستگاه ها ارائه می دهد.

علت تقه زدن گیربکس ساندرو چیست؟

در وهله اول در صورتی که خودرو با ایرادات برقی مواجه شود صدای تق زدن از گیربکس به گوش می رسد، اما با توجه به اینکه بررسی برق ماشین و ایرادات آن یک کار کاملاً تخصصی بوده و در صورت نداشتن تجربه و مهارت ممکن است باعث آسیب بیشتر به خودرو خود شوید باید در هنگام ایجاد این مشکل ، خودرو خود را به تعمیرگاه های مجاز ساندرو برده و از تجربه و مهارت تعمیرکاران آن استفاده کنید. دلایل دیگری که باعث تقه زدن گیربکس در خودروهای ساندرو می شود متعادل نبودن فشار روغن گیربکس است که به دلیل خراب شدن یا پارگی دسته موتور گیربکس یا ایرادات ناشی در ساعت می باشد.

علت به مشام رسیدن بوی بنزین در داخل کابین ساندرو چیست؟

نیروهای تعمیرگاه ساندرو در تهران عقیده دارند در صورتی که اورینک مهره باک بنزین این خودروها که در زیر صندلی عقب قرار دارد خراب شده باشد به درستی بسته نشده و باعث پخش بوی بنزین در اتاقک این ماشین ها می شود . تعمیر کاران این مرکز همچنین عقیده دارند در صورتی که در سوزن های انژکتور یا سوکت ریل سوخت نشتی وجود داشته باشد نیز بوی بنزین در داخل کابین پخش می شود که این امر ممکن است خطرناک بوده و باید مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.

خدمات تعمیرگاه تخصصی رنو

تعمیر موتور – تعمیر گیربکس – تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق – تنظیم موتور و سرویس های دوره ای – تعویض تسمه تایم – تعویض روغن موتور و روغن گیربکس اتوماتیک – تعمیر اکسل و عقب بندی – تعمیر برق خودرو – چراغ چک و چراغ ایربگ و ABS – تعمیر هیدرولیک فرمان – کامپیوتر خودرو – تعمیر هیدرولیک فرمان – تعمیر کولر و بخاری – رفع نشتی آب و روغن – تامین قطعات اصلی رنو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *